Новини

на попередню сторiнку

Перша перемога ФК "Олександрії" вдома над ПФК "Львів"

Перша перемога ФК

На Кіровоградщині у місті Олександрії відбулася перша перемога ФК "Олександрії" вдома над ПФК "Львів", повідомляють «Олександрійські новини».

28 вересня о 19:30 відбувся історичний матч. Футбольний клуб "Олександрія" вперше у себе вдома, на КСК «Ніка», здобув перемогу на ПФК "Львів". За цією подіє спостерігало 1297 глядачів.

В першій десятихвилинці суперники діяли обережно, практично не створюючи загроз. Обидві команди грали достатньо щільно, постійно пресингуючи. Цей проміжок часу запам’ятався лише жовтою карткою для Педро, інформує на офіційній сторінці футбольний клуб "Олександрія" .

Взагалі, в першій половині тайму команди демонстрували рівний футбол без моментів: багато боротьби і протистоянь в центрі поля.

На 23 хвилині відбувся перший небезпечний момент: лівим флангом пройшов Пернамбуко, якому вдалося завдати удар в ствір воріт олександрійців. Юрій Паньків загрозу нейтралізував.

На 28 хвилині олексанрійці відповіли гострою атакою: Лучкевич, пройшовши правим флангом, віддав на Банаду, але Євген влучив м’ячем у захисника львів’ян. Знову гостра   атака, тепер лівим флангом. Мірошниченко віддав пас на Шастала, але м’яч став легкою здобиччю Олександра Бандури.

Вже за декілька хвилин команда Володимира Шарана подала небезпечний кутовий. Невдало зіграв на виході  голкіпер, але м’яч пролетів вище воріт.

Знову тиск і в черговий раз  спрацьовує  зв’язка Лучкевич-Банада. Валерій подав м’яч,  Євген пробив головою, але Бандура нейтралізував загрозу.

Олександрівці увімкнули швидкість і почали пресингувати.

На 35 хвилині олександрійцям нарешті вдалося пробити Бандуру. Голом у ворота суперника відзначився  Банада з подачі Лучкевича, який дотепно обіграв гравці львівян, і зробив точну передачу на Євгена – 1:0.

На 40-й хвилині Денис Мірошніченко отримав «гірчичник».

Останні хвилини першого тайму проходили з повної перваги господарів поля.

З перших хвилин другого тайму гості активізувалися, намагаючись відігратися якомога швидше, але олександрійці впевнено грали в обороні, поступово нав’язуючи свій пресинг.

На 54-й хвилині за фол проти суперника Євген Банада отримує «гірчичник».

На 57-й хвилині  Володимир Шаран проводить першу заміну. Замість Дмитра Шастала на полі з’являється Денис Безбородько.

Поодинокі атаки підопічних Мазяра  залишаються безгольовими.

На 67-й хвилині друга заміна у олександрійців. Олексій Довгий замінює Кирила Ковальця.

Господарі продовжують тиснути суперників. Боротьба за м’яч в центрі поля завершується двома жовтими картками, «відзначаються» Дмитро Гречишкин та Мартан.

На 81-й хвилині Володимир Шаран робить третю, останню, заміну. Поле залишив Валерій Лучкевич, його замінив Максим Задерака.

На 85-й хвилині відбувається заміна у львів’ян. Замість Ренана на полі з’являється Філіппе Пахтманн.

На 89 хвилині Мартан зважився на потужний удар, але Паньків відбив м’яч у правому нижньому куту.

Олександрійці відповіли швидкою контратакою. Вже в компенсований час, на 90+2 хвилині, гол Безбородько після чудової передачі Третьякова знімає всі питання щодо переможця цього протистояння.

Остаточний рахунок 2:0 на користь господарів поля.