Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградська прокуратура не погодилась на домашній арешт хабарників з аукціону

Кіровоградська прокуратура не погодилась на домашній арешт хабарників з аукціону

Кіровоградська прокуратура не погодилась на домашній арешт хабарників з аукціону, повідомляють «Олександрійські новини».

Визначено запобіжний захід арбітражному керуючому та ліцитатору, викритому на отриманні хабаря, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Ленінський районний суд розглянув клопотання щодо визначення міри запобіжного заходу щодо арбітражного керуючого та ведучого торгів аукціону з продажу комунальної нерухомості викритих на вимаганні та отримання неправомірної вигоди у сумі 100 тисяч гривень.

Прокуратура у своєму клопотанні орієнтувала суд на обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За результатами судового розгляду, слідчий суддя ухвалив рішення, яким застосував відносно обох підозрюваних домашній арешт в нічний час на два місяці. Прокуратура не погоджується з таким рішенням суду та подаватиме апеляційну скаргу.

Як ми вже повідомляли раніше, операцію з викриття було проведено 24 вересня 2019 року спільно з працівниками Служби безпеки в області та слідчими слідчого управління Нацполіції в області за процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області.

Неправомірну вигоду у сумі 100 тисяч гривень організатори аукціону вимагали від приватного підприємця за сприяння у придбанні цілісного майнового комплексу в одному із райцентрів Кіровоградщини.

Учасників вимагання затримано. Їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368-4 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання аудитором, нотаріусом, експертом, оцінювачем, третейським суддею або іншою особою, яка проводить професійну діяльність пов’язану з наданням публічних послуг) Кримінального кодексу України.

Такі кримінальні правопорушення караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Фото "Pixabay"

0    311     27.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!