Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії біля шкіл розмістять 13 «лежачих поліцейських»

В Олександрії біля шкіл розмістять 13 «лежачих поліцейських»

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, біля шкіл розмістять 13 «лежачих поліцейських» повідомляють «Олександрійські новини».

24 вересня відбулась робоча нарада міського голови з керівниками підприємств житлово-комунального господарства. На нараді йшла мова про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період та з поточних питань життєдіяльності, інформує міська рада.

Поставлено завдання — розмістити 13 «лежачих поліцейських» біля навчальних закладів: гімназії ім.Т.Г.Шевченка, ЛІТу, олександрійського колегіуму, шкіл №№2,9,15,17,19 та по вулиці Садовій поруч з дитячим садочком №2. Кошти планується виділити на найближчій сесії міської ради і в найкоротший термін розмістити «лежачих поліцейських» для сповільнення руху транспорту.

КП «СвітлоЦентр» необхідно доповнити світлофори, що були встановлені на перехресті вул. Героїв Сталінграду і проспекту Соборного, світлофором для пішоходів, а також облаштувати цифровим світлофором перехрестя проспекту Соборного і вулиці Софіївської.

Управлінню ЖКГ доручено обрахувати вартість систем GPS-контролю для встановлення на комунальній техніці.

Керівники підприємств доповіли про роботу по місту: підмітання вулиць новопридбаними тракторами, ремонт покрівель багатоповерхівок, герметизація стиків тощо.

Фото "Pixabay"


0    259     24.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!