Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині розпочав роботу сервіс My Pol (фото)

На Кіровоградщині розпочав роботу сервіс My Pol (фото)

На Кіровоградщині розпочав роботу сервіс My Pol, повідомляють «Олександрійські новини».

23 вересня під час брифінгу начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков та заступник керівника проєкту My Pol Микита Стецюк розповіли про особливості та переваги нового каналу зв’язку між поліцією і громадськістю, сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

За допомогою додатку My Pol люди, які опинилися в небезпечній ситуації, матимуть можливість викликати наряд поліції одним натисканням кнопки SOS, без здійснення дзвінка.

Завдяки системі геолокації, оператор одразу розуміє, звідки саме надходить виклик, і направляє наряд на місце події для реагування.

Кіровоградщина стала 19 областю розпочав роботу сервіс. Він стане у пригоді і людям, які спілкуються мовою жестів, або іноземцям, що не знають мови та не мають можливості викликати наряд поліції звичайним способом.

Крім того, додаток має функцію, з допомогою якої можна буде дати оцінку роботі поліцейських: оперативності їх реагування, кваліфікованим діям.

Звернення до поліції з мобільного додатку ідентичне дзвінку на лінію «102» та закликали громадян не здійснювати так званих «пробних» викликів.

Завантажити My Pol можна за посиланнями: Google Play та App Store 

Фото Нацполіції
0    256     24.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!