Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині експерти представили модель районного поділу області

На Кіровоградщині експерти представили модель районного поділу області

На Кіровоградщині експерти представили модель районного поділу області, повідомляють «Олександрійські новини».

В облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: "Формування нового районного (повітового) поділу в Кіровоградській області" за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, експертів проєкт "Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України" Маргарити Трипольської та Олени Васильєвої, керівників структурних підрозділів ОДА та представників ОТГ області, інформують на офіційному сайті Кіровоградської обласної адміністрації.

Під час круглого столу було презентовано пропозицію нового районного поділу Кіровоградської області, розроблену експертами у сфері реформи місцевого самоврядування, і зіставлено її з пропозицією профільного міністерства Кабінету Міністрів України. Як представники влади так і експерти погоджуються з правильністю концепції утворення 3-х районів (повітів) на території Кіровоградській області. Це укрупнені Кропивницький, Олександрійський та Новоукраїнський райони з центрами у відповідних містах. У зазначених моделях поділу лише дещо різняться межі районів.

При розробці пропозицій було враховано такі критерії, як чисельність населення, загальна площа території, адміністративний центр, кадрова, інфраструктурна та фінансова спроможність органів місцевого самоврядування здійснювати визначені законом повноваження.

Учасники круглого столу обговорили представлені пропозиції, їх відповідність вимогам та висловили думки щодо впливу запропонованого поділу на життя громадян.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що Олександрійський район субрегіонального рівня об'єднає 12 громад

Фото з сайту КОДА
0    1319     23.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!