Новини

на попередню сторiнку

Активісти Олександрійщини відкрили для себе Польщу і досвід її центрів активності

Активісти Олександрійщини відкрили для себе Польщу і досвід її центрів активності

Активісти Олександрійщини відкрили для себе Польщу і досвід її центрів активності, повідомляють «Олександрійські новини».

Візит до Польщі завершився. Це були 6 днів неймовірного досвіду і величезного бажання впроваджувати подібні проєкти у себе вдома. Учасники та учасниці проєкт «Будинок культури і бібліотека як центр місцевої активності в Олександрійському районі (Україна)», що фінансується польсько-американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта демократії» отримали унікальну можливість – відкрити для себе Польщу, інформує на сторінці фейсбук Тетяна Шоколова, одна з учасниць візиту.

Візит до сусідньої країни відбувся завдяки ініціативі Асоціації Голдапський місцевий фонд за участі Благодійного товариства «Олександрійський районний благодійний інформаційно-консультаційний центр» (БТ ОРБІКЦ) Натхненні та повні сил працівники будинків культури, бібліотек, представників влади, місцевого самоврядування, ЗМІ та громадських активістів громад Олександрійщини (Попельнастого, Нової Праги, Головківки, Березівки, Олександрії) вирушили до Голдапа для ознайомлення з польською моделлю місцевого центру активності, реалізованої в будинках культури і бібліотеках сільської місцевості.

Фото з фейсбук сторінки Тетяни Шоколової

0    458     23.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!