Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградській обласній лікарні встановили японський операційний стіл-трансформер

У Кіровоградській обласній лікарні встановили японський операційний стіл-трансформер

У Кіровоградській обласній лікарні встановили японський операційний стіл-трансформер, повідомляють «Олександрійські новини».

В обласній лікарні завершено капітальний ремонт та оснащення ургентної операційної, інформує офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Усі роботи виконано у нинішньому році за кошти обласного бюджету. 

Ургентна операційна, де у двох залах лікарі виконують екстрені хірургічні втручання, давно потребувала капітального ремонту. Обладнання також було застарілим і в недостатній кількості. Відтепер в обласній лікарні є оновлена і по-сучасному оснащена ургентна операційна.

В одній залі встановлено новітнє обладнання японського виробництва – спеціальний операційний стіл (трансформер) для проведення тривалих високоточних нейрохірургічних операцій при черепно-мозкових травмах, інсультах, пухлинах, аневризмах судин головного мозку, проведення гінекологічних, оперативних втручань на кишківнику, урологічних та інших. Його вартість – понад 1 мільйон 300 тисяч гривень та приставки (ДОРО) для фіксації голови при нейрохірургічних втручаннях – 1 мільйон 200 тисяч гривень. Для іншої зали придбано операційний стіл від німецького виробника вартістю понад 800 тисяч гривень.

Фото КОДА
0    274     20.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!