Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині прокуратура повернула державі ділянку вартістю ₴14000000

На Кіровоградщині прокуратура повернула державі ділянку вартістю ₴14000000


На Кіровоградщині прокуратура повернула державі ділянку у 14 мільйонів гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Новоукраїнська місцева прокуратура у судовому порядку повернула державі земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 17,5 га та вартістю понад 14 мільйонів гривень, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Органи прокуратури продовжують вживати заходи представницького характеру щодо захисту державних інтересів у сфері земельних відносин. Так, Новоукраїнською місцевою прокуратурою виявлений факт самовільного використання фізичною особою земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 17.5 га. Мова йде про землі розташовані за межами населених пунктів на території Долинівської сільської ради Гайворонського району.

Виявлені порушення стали підставою для звернення органів прокуратури до суду з позовною заявою про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та зобов’язання повернути земельну ділянку у державну власність.

За результатами розгляду справи рішенням Гайворонського районного суду позов місцевої прокуратури задоволено та зобов’язано фізичну особу звільнити та повернути у розпорядження держави вказану земельну ділянку.

Робота на вказаному напрямку триває.

Фото "Pixabay"
0    345     18.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!