Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть дізнатися онлайн про ситуацію на дорогах

Олександрійці можуть дізнатися онлайн про ситуацію на дорогах

Олександрійці можуть дізнатися онлайн про ситуацію на дорогах, повідомляють «Олександрійські новини».

Онлайн-ресурс дозволяє відслідковувати ремонтні роботи та стан проїзду на дорогах державного значення, інформує на сторінці фейсбук Кіровоградська обласна державна адміністрація. 

Карта доступна за посиланням.

На карті відтворено оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо виконаних ремонтних робіт на дорогах країни. Відтепер кожен користувач зможе спланувати поїздку та отримати детальну інформацію щодо виду ремонту та термінів його виконання.

Простий інтерфейс дозволяє обрати потрібну ділянку ремонту прямо на карті та одним дотиком отримати повну інформації, серед якої можна виділити тип ремонту, дати початку та завершення робіт, компанію-виконавця робіт з проєктування та ремонту дороги, вартість договору.

Додатково система містить фото та відеоматеріали на початку ремонтів та після введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

Вже майже три роки в Україні успішно імплементують фундаментальні реформи дорожньої галузі, які дозволили повністю змінити систему управління та забезпечили стабільне фінансування. Наразі зроблено наступний крок до прозорості роботи дорожньої галузі.

Скріншоти з сайту remonty.ukravtodor.gov.ua
0    306     18.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!