Новини

на попередню сторiнку

З 16 вересня в Олександрії lifecell запускає новий тариф «Залізна Двадцятка»

З 16 вересня в Олександрії lifecell запускає новий тариф «Залізна Двадцятка»

З 16 вересня в Олександрії lifecell запускає новий тариф «Залізна Двадцятка», повідомляють «Олександрійські новини».

16 вересня 2019 року Діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України. Вартість тарифного пакета, яка гарантовано не зміниться до кінця 2020 року, становить 20 гривень, інформує прес-служба lifecell.

Після запуску інтернету четвертого покоління мешканці невеликих і середніх міст України в кілька разів збільшили споживання мобільного трафіку. Саме тому діджитал-оператор lifecell запропонував новий регіональний тарифний план «Залізна Двадцятка» для мешканців 32 міст України. Пропозиція коштує 20 грн за 4 тижні, до того ж вартість пакету гарантовано не зміниться до 31 грудня 2020 року. 

4-тижневий пакет послуг містить:

  • Інтернет – 10 ГБ;
  • Безлімітні дзвінки на номери lifecell;
  • 100 хвилин на будь-які інші номери по Україні (міські та інші мобільні);
  • Безлімітний доступ у Facebook, Instagram та Twitter;
  • Вартість 1 SMS-повідомлення – 25 коп.

Більш детальна інформація про новий тарифний план доступна на офіційному сайті lifecell.    

Цей 4-тижневий пакет послуг доступний в містах:

  • Західної України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачеве та Рівне. 
  • Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська області), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харьківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни. 

Поза межами зазначених міст 4-тижневий пакет послуг діє до кінця дня, коли був здійснений останній вихідний дзвінок в зоні його дії. З наступного дня перебування поза межами міста буде застосована стандартна тарифікація: для дзвінків 60 коп./хв. на всі номери по Україні, 250 МБ Інтернету - 10 грн на 5 днів, 25 коп. за одне SMS-повідомлення. Щоб замовити наступний пакет послуг до закінчення періоду дії попереднього, потрібно набрати комбінацію *700# та «Виклик». 

Завдяки послузі MNP (Mobile Number Portability), абонент будь-якого мобільного оператора України може підключити тарифний план, зберігши свій номер телефону разом із кодом. Для абонентів lifecell, які скористалися послугою перенесення номеру, код для підключення тарифу: *820# та «Виклик».

Фото lifecell

0    1203     16.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!