Новини

на попередню сторiнку

У Приютівці організували кільцевий велопробіг для школярів (фото)

У Приютівці організували  кільцевий велопробіг для школярів (фото)

На Кіровоградщині, у селищі Приютівка Олександрійського району, організували  кільцевий велопробіг для школярів, повідомляють «Олександрійські новини».

На базі Цукрозаводського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів — закладу позашкільної освіти Приютівської селищної ради відбувся велопробіг під гаслом «Я тебе бачу», організований членами Молодіжної ради селища Приютівка та школою, за ініціативи громадської організації «Відкритий простір» на виконання проєкт #ДавайЗміни та в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров'я зберігай!», інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

Подія стала унікальною, адже з метою підвищення інтересу до заходу, організатори запросили один із байкерських клубів з міста Олександрія. Школярі охоче фотографувались з незвичайними мотоциклами і спілкувались з байкерами. Також, на заході були присутні і працівники Національної поліції, які перед стартом розповіли учасникам велопробігу про необхідність знання та дотримання Правил безпеки дорожнього руху.

Велопробіг стартував з подвір’я Цукрозаводського закладу загальної середньої освіти. Кільцевий маршрут завідома був прокладений недовгим, адже у пробігу на двоколесих транспортних засобах брали участь переважно діти початкових класів. Усі вони із завзяттям крутили педалі та ще раз показали приютівчанам, що дотримуватись Правил дорожнього руху справді легко.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати про участь у велопробігу «Я тебе бачу» та смачні соки. Зокрема, для кожної дитини організатори підготували маленькі значки, які відбиватимуть світло в темряві. Вони допомагатимуть водіям автомобілів бачити велосипедистів в нічний час.

Фото з сайту Приютівської ОТГ