Новини

на попередню сторiнку

«Олександрія» напружено атакувала «Дніпро-1» і здобула перемогу

«Олександрія» напружено атакувала «Дніпро-1» і здобула перемогу, повідомляють «Олександрійські новини».

Матч сьомого туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 ФК «Олександрія» – СК «Дніпро-1» завершився з рахунком 2:0, інформує офіційний сайт футбольного клубу «Олександрія».

У міжсезоння, 25 липня цього року, суперники вже зустрічалися між собою тут же, на стадіоні «Ніка», де олександрійці здобули перемогу з рахунком 2:1

Матч розпочався з атак господарів поля, і вже на третій хвилині Денис Безбородько наважився на удар з-за меж штрафного майданчика гостей. Удар був непідготовленим, і м’яч пролетів значно вище воріт.

А вже в наступному епізоді Денис Безбородько міг відзначитися після гострої передачі у виконанні Валерія Лучкевича у воротарський майданчик гостей.

З гострого кута завдає удар по воротах суперника Дмитро Шастал, та голкіпер гостей Валерій Юрчук справляється з цим ударом.

На 19 хвилині зустрічі Каспарс Дубра опинився у вигідному становищі, отримав передачу від Максима Третьякова, але не зумів як слід розпорядитися м’ячем.

Олександрійці здобувають право на подачу кутового з правого флангу, Дмитро Гречишкін вдало виконує цей стандарт, а Олексій Довгий потужно пробиває головою – м’яч пролітає поруч зі стійкою воріт.

Денис Мірошніченко опиняється на позиції центрофорварда, перекидає м’яч через Валерія Юрчука, та дещо засильно – і м’яч перелітає рамку воріт.

26 хвилина була найгострішою з-поміж всіх атак олександрійців. З правого флангу Дмитро Шастал зробив націлену передачу, на яку відгукнувся Олексій Довгий і пробив головою – від голкіпера гостей м’яч влучив у стійку.

По перерві обидва тренери зробили по заміні. Дмитро Михайленко замість Дмитра Коркішка випустив на поле Олександра Сніжка. Володимир Шаран замінив Дениса Безбородька Артемом Сіталом.

На 47 хвилині зустрічі Валерій Лучкевич потужно пробив з правого флангу своєї атаки, але відмінно зіграв у рамці Валерій Юрчук.

Сценарій гри у другому таймі не змінився. Олександрійці великими силами йшли вперед і шукали щастя біля воріт суперників, а дніпровці відчайдушно грали у захисті.

На 51 хвилині олександрійці здобувають право на кутовий, Дмитро Гречишкін відмінно виконав стандартне положення – замикав головою подачу Дмитра Гліб Бухал, після удару якого м’яч влучив у поперечину.

Нарешті зусилля олександрійців увінчалися успіхом. Після передачі з правого флангу захисник гостей необачно скинув м’яч прямо на ногу Олексію Довгому, й той не роздумуючи послав його в сітку воріт – 1:0.

Після пропущеного м’яча гості дещо активізувалися, і вперше з початку матчу почали створювати конструктивні атаки із завершальними ударами. Щоправда, вони не особливо й загрожували воротам нашого Юрія Паньківа.

Обидва тренери підсилюють лінію атаки. В олександрійців з’являється на полі Кирило Ковалець. Тренер дніпровців випускає на поле Владислава Супрягу та Сергія Булецу.

На 76 хвилині олександрійці були близькими, щоби збільшити рахунок. Прекрасний шанс отримує Євген Банада. Але його удар заблокував захисник «Дніпра-1».

А за кілька секунд відзначається Артем Сітало! На замасі він прибирає захисника дніпровців, і потужно пробиває кіпера гостей Валерія Юрчука. 2:0.

За 4 хвилини до кінця основного часу гості отримують право на пробиття небезпечного штрафного, але м’яч після удару капітана дніпровців Сергія Кравченка проходить мимо воріт.

Кінцівка зустрічі пройшла в обопільних атаках, та рахунок на табло стадіону «Ніка» залишився незмінним – 2:0.