Новини

на попередню сторiнку

У мешканки Олександрії виявлено випадок хвороби Лайма, борелії не виявлені

У мешканки Олександрії виявлено випадок хвороби Лайма, борелії не виявлені

У мешканки Олександрії виявлено випадок хвороби Лайма, борелії не виявлені, повідомляють «Олександрійські новини».

На Кіровоградщині за звітний тиждень зареєстровано 2 випадки хвороби Лайма у двох мешканок Олександрії та Світловодська, які пов’язані з відпочинком у природних умовах у межах Світловодського району. Про це йдеться в інформаційному бюлетені про ризики у сфері громадського здоров’я Кіровоградської області.

На минулому тижні у Новоархангельському районі зареєстровано три випадки вірусного гепатиту А в побуті, епідемічно пов’язані між собою. Інфікування відбулось при контактно-побутовому шляху зараження серед членів однієї родини. Наразі фахівці лабораторного центру проводять епідрозслідування, досліджують питну воду з криниць, здійснюють лабораторні обстеження контактних та медичний нагляд за ними.

Продовжується реєстрація випадків кору в Україні. У Кіровоградській області з початку року зареєстровано 447 випадків кору, із них 157 — діти. Єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація вакциною КПК. В області в наявності 15 100 доз вакцини.

ІНШІ СИТУАЦІЇ

За звітний тиждень зареєстровано 2 випадки хвороби Лайма у двох мешканок м.Олександрія та м. Світловодськ, які пов’язані із відпочинком у природних умовах у межах Світловодського району. Тут ймовірно й відбулось присмоктування кліщів. Одна жінка самостійно видалила кліща, друга жінка напад кліща навіть не відчула.

У лабораторію особливо небезпечних інфекцій Кіровоградського обласного лабораторного центру для дослідження надійшов 1 екземпляр кліща; за результатами дослідження борелії не виявлені.

Проведені моніторингові лабораторні дослідження в місцях масового відпочинку з метою відстежування циркуляції збудників інфекційних захворювань.

При дослідженні води поверхневих водойм виявлено:

— невідповідність 1 проби води річкової з пляжу на р. Інгулець ТОВ ДЗОВ «Дружба» с. Войнівка Олександрійського району. За мікробіологічними дослідженнями вміст кишкової палички у чотири рази перевищує нормативні значення.


0    464     10.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!