Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому проголосувати за громадський бюджет можна у ПриватБанку

У Кропивницькому проголосувати за громадський бюджет можна у ПриватБанку

У Кропивницькому проголосувати за громадський бюджет можна у ПриватБанку, повідомляють «Олександрійські новини».

Кропивничани мають можливість скористатись сервісом «Громадський бюджет» і вже з 2 вересня цього року голосувати за проєкт громадського бюджету за допомогою послуги BankID ПриватБанку, - інформує прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській.  

ПриватБанк долучився до швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP з метою розвитку е-демократії в Україні. Зручний електронний сервіс допоможе кропивничанам впливати на розвиток свого міста — шляхом голосування обрати, на що витратити кошти місцевої казни. 

Наразі до сервісу підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України. Їх жителі, авторизувавшись через BankID, можуть подавати свої проєкт або голосувати за вже наявні на сайті. Клієнти ПриватБанку, зареєстровані в цих населених пунктах, можуть впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування через Приват24.

Нагадаємо, у Кропивницькому до "Громадського бюджету-2020" надійшло 87 проєктів на загальну суму 32 мільйони гривень. Голосування розпочалося вже з 2 і триватиме до 15 вересня. Проголосувати можна або в приміщенні міськради, або на сайті міськради, авторизувавшись за допомогою Приват24. Окрім того, ПриватБанк пропонує кропивничанам скористатися можливістю голосувати за проєкт громадського бюджету через термінали самообслуговування ПриватБанку. Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню «Голосування за проєкт міст» обрати потрібний проєкт та проголосувати. Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків. 

Довідково: “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP) – швейцарсько-українська програма, яка фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, та виконується Фондом Східна Європа та Innovabridge Foundation. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.


0    320     09.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!