Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії з 1 жовтня пільги на оплату ЖКП надаватимуть у грошовій формі

В Олександрії з 1 жовтня пільги на оплату ЖКП надаватимуть у грошовій формі

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, з 1 жовтня пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуть у грошовій формі, повідомляють «Олександрійські новини».

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року, інформують у міській раді.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком.

З метою підготовки бази пільговиків для нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі пільговикам необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради за адресою: вулиці Шевченка, 109, кімната 7, з оригіналами документів (паспорт та ідентифікаційний код) та номер мобільного телефону.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 7-16-72.


0    508     06.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!