Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії обговорювали встановлення меморіальних дошок та пам'ятних знаків

В Олександрії обговорювали встановлення меморіальних дошок та пам'ятних знаків

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, обговорювали встановлення меморіальних дошок та пам'ятних знаків, повідомляють «Олександрійські новини».

4 вересня відбулося засідання топонімічної комісії, яка розглянула звернення громадян щодо встановлення меморіальних дошок та пам’ятних знаків, інформують у міській раді.

До комісії звернувся син легендарної в Олександрії особи «дяді Яші» – Гріна Якова Меєровича з проханням встановити батькові меморіальну дошку на приміщенні колишнього міськзмішторгу, тепер кафе «У Яші». Присутні практично одноголосно погодилися, що відповідна ідея має право на життя, але ескіз треба доопрацювати і, можливо, запропонувати у вигляді барельєфу, аби він ніс історичну цінність та туристичну зацікавленість.Присутні також обговорили звернення народного художника, професора Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну Миколи Білика, щодо погодження місця встановлення та самого пам’ятного знаку козаку Вусу, засновнику сучасної Олександрії. Питання викликало бурхливе обговорення, тож було прийнято рішення детально його опрацювати і розглянути на наступних засіданнях.
0    446     04.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!