Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому презентували нові випуски видання «Між Бугом і Дніпром» (фото)

У Кропивницькому презентували нові випуски видання «Між Бугом і Дніпром» (фото)

У Кропивницькому 30 вересня Державний архів Кіровоградської області та обласна організація Національної спілки краєзнавців України у співпраці презентували чергові випуски IX і X видання «Між Бугом і Дніпром. Науково-краєзнавчий вісник Центральної України», повідомляють «Олександрійські новини».

До випуску IX зазначеного видання, увійшли статті науковців, істориків-краєзнавців, учасників засідань «круглих столів»: «Розплата за нереалізовану державність; Великий терор 1937-1938 рр. на Кіровоградщині» (до 80-х роковин Великого терору — масових політичних репресій 1937-1938 рр.) та «Сторінками історії лікарні, що на Фортечних валах» (до 240-річчя від дня утворення медичного закладу), що відбулися у державному навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації». У своїх роботах дослідники новітньої історії відтворили нові історичні факти.

До випуску X зазначеного видання увійшли матеріали Відкритої обласної науково-краєзнавчої конференції «Центральноукраїнський край: історія й особистості», присвяченої 80-й річниці утворення Кіровоградської області, що відбулася 14 листопада 2018 року.

Фото Віктора Голобородько


0    260     04.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!