Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії затримано раніше судимого, який намагався побити поліцейського

В Олександрії затримано раніше судимого, який намагався побити поліцейського

В Олександрії затримано раніше судимого, який намагався побити поліцейського, повідомляють «Олександрійські новини».

29 серпня, в Олександрійському відділі поліції, проводились слідчі дії з 22 річним, раніше судимим, мешканцем Олександрійського району. Останній почав висловлювати погрози фізичною розправою щодо слідчого. На зауваження припинити неправомірні дії зловмисник не реагував. Чоловіка було попереджено про можливість застосування до нього сили та спеціальних засобів, якщо він не припинить свої дії. На попередження чоловік не відреагував. Натомість намагався вдарити слідчого, повідомив подробиці події начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

З метою затримання чоловіка, згідно зі статтею 45 Закону України про Національну поліцію до нього було застосовано спеціальний засіб – кайданки. Під час затримання слідчому було завдано тілесні ушкодження. 

Того ж дня зловмисника було затримано за ці дії, в порядку статті 208 Кримінального Процесуального кодексу України. На даний час йому було оголошено підозру та судом обрано міру запобіжного заходу — тримання під вартою.  За даним фактом було порушено кримінальне провадження з ознаками злочину передбаченого частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України. На даний час тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що санкції за цією статтею передбачають покарання — обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Фото "Pixabay"


0    748     04.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!