Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині 200 медиків лабораторного центру вакцинувались від кору (фото)

На Кіровоградщині 200 медиків лабораторного центру вакцинувались від кору (фото)

На Кіровоградщині 200 медиків лабораторного центру вакцинувались від кору, повідомляють «Олександрійські новини».

Протягом трьох днів 200 співробітників Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України та його структурних підрозділів на усіх адміністративних територіях області зробили щеплення вакциною КПК, яка одним введенням захищає від трьох інфекцій: кору, краснухи та епідемічного паротиту, повідомляє Надія Оперчук, програмний фахівець КНП "Регіональний центр громадського здоров'я Кіровоградської облради».

Наслідувати прикладу медпрацівників можуть усі охочі аби захистити себе та своїх рідних від небезпек, пов’язаних із захворюванням на кір. Статистика свідчить, що у 2015 році в області  не було жодного випадку захворювання на кір, а з початку 2019-го захворіли 445 людей, серед них 157 дітей та одна вагітна.


Через ускладнення епідемічної ситуації МОЗ України внесло зміни у програму профілактичних щеплень. Тепер безоплатно зробити щеплення може будь-який дорослий без вікових обмежень. Для того, всі медичні заклади області забезпечені достатньою кількістю вакцин: в наявності 16 тисяч доз вакцини КПК. Протипоказаннями проти щеплень  є  вагітність, непереносимість компонентів вакцини, тяжка алергічна реакція на попередню вакцинацію, важкі імунодефіцитні стани. 

Фото Ігор Філіпенко0    291     04.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!