Новини

на попередню сторiнку

Вартість повірки лічильників на воду виключили з тарифу і зробили послугою

Вартість повірки лічильників на воду виключили з тарифу і зробили послугою

Вартість повірки лічильників на воду виключили з тарифу та зробили окремою послугою, повідомляють «Олександрійські новини».

Жителі приватного сектору – споживачі ОКВП «Дніпро – Кіровоград», в яких встановлені водоміри, – оплачуватимуть повірку лічильників невеликими сумами щоквартально (кожні три місяці) замість оплати за повірку одноразово раз на 4 роки. При цьому розмір цих внесків не буде перевищувати вартість самої повірки. Це покращить якість обслуговування споживачів та зробить повірку лічильників зручнішою, до того ж відтепер внески за повірку можуть відшкодовуватися за рахунок державної субсидії, інформують на сайті ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Такі нововведення стали обов’язковими для споживачів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» та інших водоканалів країни з прийняттям «Закону про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Вартість повірки виключили з тарифу та зробили окремою послугою.

Згідно із вказаним законом, обов’язок обслужити водолічильник покладений на ОКВП «Дніпро – Кіровоград» за рахунок затверджених міськими і селищними виконавчими комітетами внесків. У травні підприємство подало на розгляд виконавчих комітетів свої розрахунки. Зараз їх розглядають і виходять на фінішну стадію затвердження. Очікується, що розмір внесків становитиме близько 22 гривень. Ці кошти потрібно буде сплачувати абонентам приватного сектору із встановленими водолічильниками один раз в квартал.

Після затвердження органами місцевого самоврядування вартості внесків за повірку лічильників у будинках приватного сектору ОКВП «Дніпро-Кіровоград» підготує споживачам повідомлення/квитанції з додатковим відповідним пунктом та розпочне програму повірки приладів обліку води в споживачів мешканців приватного сектору.

0    813     04.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!