Новини

на попередню сторiнку

З 1 жовтня змінюються рахунки для сплати податків і зборів за стандартом IBAN

З 1 жовтня змінюються рахунки для сплати податків і зборів за стандартом IBAN

З 1 жовтня змінюються рахунки для сплати податків і зборів за стандартом IBAN, повідомляють «Олександрійські новини».

Олександрійське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) на виконання пункту 3 Постанови Правління НБУ від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів (крім єдиного соцвнеску – ЄСВ), відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Враховуючи викладене, з метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів та упередження виникнення у платників податкового боргу в ЦОП Олександрійської ДПІ для платників розміщено інформаційну теку «Міжнародні номери банківських рахунків (IBAN) для сплати податків і зборів по Олександрійському управлінню ГУ ДПС у Кіровоградській області».

Нові реквізити бюджетних рахунків також доступні на офіційному вебпорталі «Територіальні органи ДФС у Кіровоградській області» в рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням.


0    429     02.09.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!