Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбулися громадські обговорення підвищення тарифів на воду

В Олександрії відбулися громадські обговорення підвищення тарифів на воду

В Олександрії відбулися громадські обговорення підвищення тарифів на воду, повідомляють «Олександрійські новини».

29 серпня ОКВП «Дніпро-Кіровоград» провело в Олександрії громадські обговорення питання підняття тарифу на централізоване водопостачання і водовідведення. Пройшли вони у дитячій музичній школі. За реєстрацією були присутні трохи більше 50 осіб, більшість з яких – працівники олександрійського водоканалу, інформує на сторінці фейсбук Сучасна Олександрія.

Директор обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик пояснив, що причиною підняття тарифу є підвищення ціни на енергоносії та необхідність платити кредит Світовому інвестиційному банку. У свою чергу, начальник управління економіки Олександрійської міської ради Ростислав Черевашко повідомив, що підприємство не надало необхідних документів для фахового аналізу розрахунків на воду. Така вимога законодавства, перед коригуванням тарифів.

Обговорення було активним, громадськість вимагала конкретних цифр, звіту про витрати кредитних коштів, що з цього отримала Олександрія; підвищення якості води та її подачі, проведення аудиту роботи підприємства.

Але, за словами Р. Ілика, водоканал саме у 2019 році повинен розпочати сплачувати кошти за кредит, а власних грошей підприємство не має. 

Тому стало зрозуміло, чому за 3 місяці обласне комунальне підприємство підвищує для населення тариф на 20% і дослухатися до громад чи чекати погодження депутатів ніхто не планує.

Фото Сучасної Олександрії0    498     30.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!