Новини

на попередню сторiнку

Прокуратура наполягає на суворішому покаранні для підлітка який вбив вітчима

Прокуратура наполягає на суворішому покаранні для підлітка який вбив вітчима

Прокуратура Кіровоградської області у судовому порядку наполягає на суворішому покаранні для підлітка, який забив до смерті свого вітчима - наніс не менше 15 ударів у область голови й тулуба, унаслідок чого той помер, повідомляють «Олександрійські новини».

Судом першої інстанції неповнолітнього визнано винним за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та засуджено до 5 років позбавлення волі. Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, прокуратура звернулась до апеляційної інстанції. Проте, ухвалою Кропивницького апеляційного суду апеляцію процесуального прокурора відхилено, а вирок суду першої інстанції залишено без змін, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області. 

Зважаючи на викладене, заступником прокурора Кіровоградської області внесено касаційну скаргу щодо скасування означеної ухвали, із призначенням нового судового розгляду. На думку прокуратури призначене покарання не відповідає тяжкості вчиненого злочину та особі засудженого, який має виключно негативні характеристики, вину не визнає та на системній основі конфліктує із законом шляхом скоєння ряду нових тяжких злочинів. 

На даний час касаційна скарга заступника прокурора області перебуває на розгляді. 

Фото "Pixabay"
0    352     29.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!