Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині шукають 20 майстрів з обробки деревини з зарплатою до 10000 гривень

На Кіровоградщині шукають 20 майстрів з обробки деревини з зарплатою до 10000 гривень

На Кіровоградщині шукають 20 майстрів з обробки деревини з зарплатою до 10000 гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

На Кіровоградщині є потреба у фахівцях деревообробної промисловості: столярах, теслярах та складальниках виробів з деревини, зазначає відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості. 

Роботодавці області потребують 23 фахівців з обробки деревини та виготовлення виробів із деревних матеріалів. Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТОВ «Гривер», ДП «Ремонтний завод радіотехнічного обладнання», ТОВ «Новомиргородський цукор» та інші.

У Кропивницькому потрібні 7 теслярів, 6 столярів та 6 складальників виробів з деревини. У Знам’янці є вакантними 2 посади столярів будівельних, по 1 столяру потрібні у Світловодську та Новомиргороді. 

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» від 4173 до 10000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади працівника, стажу роботи, специфікою роботи підприємства та досвідом роботи претендента на посаду на деревообробних верстатах та з деревообробними інструментами.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Знам’янської та Світловодської міськрайонних філій і Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.


0    358     27.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!