Новини

на попередню сторiнку

Українці в липні витратили 21 мільярд гривень через термінали ПриватБанку

Українці в липні витратили 21 мільярд гривень через термінали ПриватБанку

Українці в липні витратили 21 мільярд гривень через термінали ПриватБанку, повідомляють «Олександрійські новини».

У липні в мережі торгових терміналів ПриватБанку українці витратили з банківських карток понад 20,8 мільярда гривень, з них 9,5 мільярда – на харчові продукти. На другому місці за обсягами були витрати на кафе, ресторани та інші місця громадського харчування – 2,1 мільярда гривень, інформує прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області. 

Майже 10%, або 2 мільярд гривень, у липні українці витратили на меблі та товари для дому, а понад 1,5 мільярд гривень – на одяг та взуття. У топ-5 витрат з карток українців також входять витрати на аптеки та медицину – 1,45 мільярда гривень.

Сьогодні мережа POS-терміналів ПриватБанку налічує 200 тисяч пристроїв, тому така статистика є репрезентативною для всієї України. 

Найбільше терміналів ПриватБанку діє в продуктових магазинах та супермаркетах – майже 65 тисяч. 30 тисяч пристроїв функціонують у меблевих та ремонтних магазинах, 25 тисяч POS-терміналів дають змогу розраховуватися в закладах харчування. До топ-5 найбільш безготівкових сфер увійшли також магазини одягу та взуття й аптеки. Щомісяця клієнти банку здійснюють у POS-терміналах понад 100 мільйонів операцій.


0    304     27.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!