Новини

на попередню сторiнку

Прокурор Кіровоградщини взяв під контроль розслідування загибелі адвоката

Прокурор Кіровоградщини взяв під контроль розслідування загибелі адвоката

Прокурор Кіровоградщини взяв під контроль розслідування загибелі адвоката

Хід досудового розслідування за фактом вбивства адвоката Олександра Іванова, що сталося учора, 22 серпня 2019 року, в обласному центрі, на контролі керівництва прокуратури Кіровоградської області, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Керівництво прокуратури області, на чолі з Анатолієм Коваленком, наголошує, що в ході досудового розслідування будуть вжиті вичерпні заходи для того щоб особи, причетні до вбивства, понесли передбачену законом відповідальність та висловлює щирі співчуття близьким та друзям загиблого колеги. 

На даний час, процесуальним прокурором, у порядку статті 36 Кримінального Процесуального кодексу України, надано слідчому ряд вказівок з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування вказаного провадження. По справі проводиться весь необхідний комплекс слідчих та оперативних заходів. 

Слідством розглядається низка версій мотивів вбивства, у тому числі і щодо професійної діяльності потерпілого. 

Як повідомлялось раніше, за фактом вбивства Олександра Іванова слідчим відділом Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого пунктом 5 частини 2 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального Кодексу України. Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Кіровоградська місцева прокуратура.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що В Кропивницькому розстріляли адвоката та поранили іншу людину
0    414     23.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!