Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники ознайомили громадян з статистикою і причинами пожеж

В Олександрії рятувальники ознайомили громадян з статистикою і причинами пожеж

На Кіровоградщині в місті Олександрія рятувальники ознайомили громадян з статистикою і причинами пожеж, повідомляють «Олександрійські новини».

21 серпня співробітники Олександрійського міськрайвідділу У ДСНС області спілкувались з жителями міста щодо безпеки життєдіяльності у побуті, інформує прес-служба Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Надзвичайники ознайомили громадян зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та навчанню населення правилам пожежної безпеки. Наголошувалось на необхідності суворого дотримання правил при користуванні електропобутовою технікою, газовими приладами, грубками, обережності з вогнем під час спалювання сміття на подвір’ї. Рятувальники попередили про небезпеку користування несправними приладами або не за їх призначенням. Необхідності постійно перевіряти стан електромережі та усувати несправності.

Жителів Олександрії попередили про наслідки спалювання пожнивних залишків на полях.

Розповіли про вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. Де можна натрапити на міни або снаряди, а саме поблизу проїжджої частини, в полі, лісосмузі. При їх виявленні необхідно позначити це місце і повідомити про небезпечну знахідку за номером «101».

На завершення зустрічі місцевим мешканцям вручили застережні листівки.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що на Кіровоградщині правоохоронці нагадали про правила поведінки на водоймах

Фото з сайту ДСНС
0    338     21.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!