Новини

на попередню сторiнку

СБУ закликає олександрійців бути пильними у День Незалежності та святкові дні

СБУ закликає олександрійців бути пильними у День Незалежності та святкові дні

СБУ закликає олександрійців бути пильними у День Незалежності та святкові дні, повідомляють «Олександрійські новини».

Напередодні святкування Дня Державного Прапора та Незалежності України Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводить активні заходи щодо недопущення дестабілізації ситуації в регіоні, інформує прес-група УСБУ в Кіровоградській області. 

Правоохоронні органи області працюють у тісному контакті між собою, спираючись на підтримку і розуміння мешканців Кіровоградщини. 

Служба безпеки України закликає мешканців області дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях у святкові та вихідні дні, бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти підвищену зацікавленість до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління. 

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомляти Управління СБУ в Кіровоградській області за номером цілодобової «гарячої лінії» (0522) 36-13-06 або на електронну поштову скриньку: usbu_kvg@ssu.gov.ua

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантуємо.


0    257     21.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!