Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині пенсію можна оформити «в один дотик»

На Кіровоградщині пенсію можна оформити «в один дотик»

На Кіровоградщині пенсію можна оформити «в один дотик», повідомляють «Олександрійські новини».

На території області 114 кваліфікованих спеціалістів Пенсійного фонду України надають повний спектр послуг в 24 сервісних центрах. В 11 об’єднаних територіальних громадах створено 12 віддалених робочих місць та 12 – в ЦНАПах, сільських радах, установах, організаціях, на підприємствах. В цілому з початку року надано 1903 послуги. Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді в ОДА заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Шарпінський, інформують на офіційному сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Посадовець зазначив, що популярності набирає взаємодія громадян з Пенсійним фондом через сервіси Веб-порталу електронних послуг. На сьогодні в особистому кабінеті працює низка сервісів для пенсіонерів, громадян та страхувальників, зокрема безкоштовного СМС-інформування, отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом, отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж тощо.

Юрій Шарпінський також поінформував, що мешканці Кіровоградщини відтепер можуть оформити пенсію, не виходячи з дому, в один дотик. На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював функціонал дистанційного подання заяви на призначення (перерахунок) пенсії та виготовлення пенсійного посвідчення із можливістю прикріплення заявником самостійно електронних копій документів – в «один дотик».

Першими, хто перевірив новацію на собі, стали жителі Новгородківського району, міст Олександрії, Світловодська та Знам’янки, які наступного дня після оформлення заяви на веб-порталі ПФУ та надання сканкопій документів отримали підтвердження того, що пенсію їм призначено.

Щоб скористатися новою моделлю призначення пенсій необхідно мати електронний цифровий підпис та зареєструватися на веб-порталі електронних послуг.

Після подання електронної заяви до ПФУ, необхідно дочекатися СМС (протягом 10 днів) і прийти до сервісного центру за пенсійним посвідченням.

Фото з сайду КОДА


0    418     20.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!