Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині перевізників оштрафували на 270 тисяч гривень

На Кіровоградщині перевізників оштрафували на 270 тисяч гривень

На Кіровоградщині перевізників оштрафували на 270 тисяч гривень з початку року, повідомляють «Олександрійські новини».

З початку року працівниками управління перевірено 1996 транспортних засобів, у 362 випадках виявлено порушення автотранспортного законодавства. Переважна більшість порушень стосувалась перевищення вагових габаритних параметрів. У результаті зазначених перевірок винесено 160 постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу на загальну суму понад 270 тисяч гривень, з них перераховано до державного бюджету – майже 150 тисяч гривень. Про це на апаратній нараді повідомив начальник управління Укртрансбезпеки в області Ігор Кравцов, інформують на сайті обласної державної адміністрації.

Розмір нарахування плати за проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування складає майже 108 тисяч євро, з них до державного бюджету сплачено 658,3 тисячі гривень. 

В ході проведення рейдових перевірок посадовими особами управління перевірено майже 6,5 тисяч одиниць транспортних засобів. Більше ніж у 2 тисяч випадках виявлено порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт. За результатами розгляду справ, управлінням винесено 739 постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів на загальну суму понад 1 мільйон гривень, з яких до державного бюджету перераховано 536 тисяч гривень.

Також за порушення автомобільного законодавства було винесено 300 приписів що до усунення порушень, виявлених під час перевірок.

1309 актів перевірок направлено для подальшого розгляду до інших управлінь за місцем реєстрації перевізника.

Фото з сайту облдержадміністрації


0    931     20.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!