Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині матір змусили офіційно працевлаштувавшись, щоб сплатити аліменти

На Кіровоградщині матір змусили офіційно працевлаштувавшись, щоб сплатити аліменти

На Кіровоградщині матір змусили офіційно працевлаштувавшись, щоб сплатити аліменти, повідомляють «Олександрійські новини».

На Кіровоградщині з початку року 79 злісних неплатників із аліментів відпрацювали суспільно-корисні роботи. Одна з них – мешканка Гайворона, яка завдяки сумлінному виконанню власних обов’язків у результаті офіційно працевлаштувалася на місцевому комунальному підприємстві, інформує Катерина Ободовська, прес-секретар Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Жінку було притягнуто до адміністративної відповідальності. Через це, згідно з рішенням суду, їй довелося в примусовому порядку почати роботу на підприємстві «Гайворонський комунальник».

Призначені судом 240 годин суспільно корисних робіт жінка успішно відпрацювала. За бездоганне виконання своїх робочих обов’язків її офіційно працевлаштували.

Нагадаємо: безвідповідальних батьків почали притягувати до виконання суспільно-корисних робіт у рамках реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває. Наразі безпосередньо на Кіровоградщині 79 боржників закінчили виконання суспільно корисних робіт, 49 боржників продовжують примусово працювати й до сьогодні, щоб розплатитися з боргами перед своїми дітьми.

Загалом із початку року державні виконавці стягнули вже понад 118 мільйонів гривень аліментів на користь 19 688 дітей. У порівнянні з 2018 роком безвідповідальні батьки сплатили лише трохи понад 126 мільйонів гривень.

Фото Управління юстиції


0    558     20.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!