Новини

на попередню сторiнку

Впевнена перемога «Олександрії» над «Зорею» на полі «Славутич-Арени»

Впевнена перемога «Олександрії» над «Зорею» на полі «Славутич-Арени» у місті Запоріжжя, повідомляють «Олександрійські новини».

Матч четвертого туру Чемпіонату Української Прем’єр Ліги сезону 2019/2020 ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:2, інформують на своєму офіційному сайті футбольний клуб «Олександрія».

На початку матчу «Олександрія» відверто грає від оборони. Схоже, що «Заря» за всяку ціну намагається забити швидкий гол.

Підсумовуючи дії команд у першому таймі, слід відзначити, що спочатку перевага була на боці господарів, та в подальшому гра перейшла в рівну складову. Позиційно атакували і господарі, і гості, та суттєвих моментів для взяття воріт команди не мали.

Другий тайм розпочався в тому ж ключі, як і в першому. «Зоря» більше атакує, «Олександрія» захищається і робить спроби вийти в швидкі контратаки. Відзначимо, що доволі гармонійно вписався в захисні ряди новачок «Олександрії» Каспарс Дубра.

Валерій Лучкевич пройшов правим флангом, передав м’яч у штрафний майданчик, з вигідної позиції пробив Максим Третьяков, і хоч Микита Шевченко й виручив команду, на добиванні був наш Кирило Ковалець – 0:1.

Забивши м’яч у ворота «Зорі», олександрійці стали діяти більш розкуто. Надійно грають у захисті наші земляки, й при нагоді атакують.

Помилка гравців «Зорі» привела до другого голу. Кирило Ковалець обійшов захисників суперника, змістився в центр і спокійно пробив у ворота Микити Шевченка – 0:2.

На 81 хвилині Кирило Ковалець мав забивати третій гол у ворота «Зорі». Прекрасно зіграв Кирило у стінку з Артемом Сіталом, Артем передає п’яткою на Кирила Ковальця, Кирило виходить сам на сам з Микитою Шевченком, та пробиває наскільки потужно, настільки й неточно.

Після другого пропущеного голу «Зоря» знітилася й практично не загрожувала воротам Юрія Паньківа.

На 88 хвилині Богдан Лєднєв після штрафного скорочує рахунок у матчі. Не очікували наші футболісти, що Богдан з такої дальньої дистанції буде пробивати прямо по воротах. 1:2.