Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині відкрився перший будівельно-господарський супермаркет (фото)

На Кіровоградщині відкрився перший будівельно-господарський супермаркет (фото)

На Кіровоградщині в місті Олександрія 17 серпня відкрився перший будівельно-господарський супермаркет «33 квадратних метри», повідомляють «Олександрійські новини».

Незвично для Олександрії виявилась двоповерхова будівля супермаркету. На першому поверсі можна придбати все що, потрібно для будівництва чи ремонту від цвяха та бетонної суміші і закінчуючи люстрою чи навіть сучасним телевізором.

На другому поверсі розмістилися меблі. В магазині «33 квадратних метри» реально великий асортимент товарів. Діє система накопичувальних знижок. 

На відкриття супермаркету зібралось понад 1000 містян. 

На відкритті були також присутні: власник бізнесу Геннадій Гірін, нещодавно обраний народний депутат Верховної ради від 103 округу Олег Воронько і олександрійський міський голова. Серед інших був ініціатор проекту олександрійський підприємець Анатолій Біджаков.

Розважали покупців запрошені на відкриття аніматори.

Привітні консультанти магазину були одягнуті у чудову фірмову уніформу зеленого кольору.

Бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, навіть спробувати стати зварювальником.

Щодо цінових пропозицій, як поцікавились журналісти «Олександрійських новин» то не набагато відрізняються від інших будівельних магазинів міста. Де що коштує більше, дещо менше. Головна перевага у комплексному придбанні матеріалів чи інструментів. Все й одразу можна купити в одному місці, не гаючи час і гроші в мандрах за різницею цін на подібний товар в іншому магазині.

Подібний супермаркет перший у Кіровоградській області і що цікаво почали з Олександрії. Загалом першоджерело цієї лінії, місто Херсон, в якому знаходиться головний офіс. Далі супермаркет набираючи оберти розповсюдив мережу магазинів на півночі України. На даний час їх можна зустріти у Херсонській,Миколаївській, Одеській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Фото Віктора Голобородько


0    1459     19.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!