Новини

на попередню сторiнку

Як не стати жертвою шахраїв купуючи квартиру

Як не стати жертвою шахраїв купуючи квартиру

Як не стати жертвою шахраїв купуючи квартиру, повідомляють «Олександрійські новини».

Щоб придбати житло й не потрапити в майнову аферу, потрібно звертати уваги на деякі юридичні нюанси. Зокрема йдеться про ретельну перевірку документів і відомостей у електронному  державному реєстрі майнових прав на нерухомість, інформує виконуючий обов’язки керівника юстиції Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, Анна Калініна.

Щоб не потрапити на гачок до аферистів, потрібно відповідально ставитися до процесу купівлі-продажу майна. В ідеалі під час укладання угоди варто забезпечити собі юридичний супровід адвоката, який перевірятиме всі документи.

Якщо зайвих коштів на юристів немає, не критично. Покупець і сам в змозі вберегти себе, якщо знатиме, на які аспекти звернути увагу.

Серед найризикованіших слід згадати про такі випадки:

  1. За короткий час у майна регулярно змінювались власники, тобто фактично відбулось декілька перереєстрацій житла з незрозумілих причин.
  2. Людина намагається реалізувати щойно придбану собі квартиру. 
  3. Огляд житла потенційному покупцеві організовує не сам власник житла й не рієлтор, який спеціалізується на продажу нерухомості, а стороння особа. 
  4.  Укладання угоди купівлі-продажу займається знову ж таки не власник будинку чи квартири особисто, а людина за довіреністю.

Засвідчувати угоду купівлі-продажу слід виключно в перевіреного нотаріуса. Право обирати нотаріуса залишається за покупцем, а не продавцем житла чи будь-якого іншого виду майна. 

Фото "Pixabay"


0    394     15.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!