Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині прокуратура вилучила пального на 8 мільйонів гривень

На Кіровоградщині прокуратура вилучила пального на 8 мільйонів гривень

На Кіровоградщині прокуратура вилучила пального на 8 мільйонів гривень повідомляють «Олександрійські новини».

Прокуратура Кіровоградської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно службових осіб та засновників шести суб’єктів господарювання, які на території нафтобази в одному з районів області здійснювали незаконне виготовлення бензину марки А-92 та А-95, який реалізовували на території України, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

За результатами проведених в межах кримінального провадження обшуків виявлено та вилучено пальне загальною кількістю понад 140 тисяч літрів, сировина для виготовлення пального загальною вартістю 7,8 мільйона гривень, а також документи фінансово-господарської діяльності, печатки, комп’ютерна техніка, технічна документація, технічні пристрої для проведення досліджень виробленого пального.

На даний час проводиться хімічна експертиза незаконно виробленого пального на предмет відповідності його вимогам Державним стандартам України.

Слідство триває, яке здійснюють співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.

Фото "Pixabay"


0    343     13.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!