Новини

на попередню сторiнку

У змаганнях кінологів на Кіровоградщині переміг кінолог з Херсону та його пес Булат

У змаганнях кінологів на Кіровоградщині переміг кінолог з Херсону та його пес Булат

На Кіровоградщині, біля села Новий Стародуб, на базі «Петрівської виправної колонії № 49» завершились змагання з багатоборства кінологів Південного управління. Переможцем змагань став кінолог Сергій Жеваченко та пес Булат, повідомляють «Олександрійські новини».

З 7 по 9 серпня проведено другий етап змагання на першість Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

У змаганнях брали участь представники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей. Змагання проводились за загальними, спеціальними комплексами вправ, а також з подолання смуги перешкод.

Перше місце виборов кінолог державної установи «Північна виправна колонія № 90» Сергій Жеваченко з міста Херсон з восьмирічною собакою Булат.

Журналісти «Олександрійських новин» поцікавились у Сергія, як він з Булатом йшов до перемоги та що зараз відчуває.


Друге місце посів кінолог державної установи «Казанківська виправна колонія № 93» П. Дядик з собакою Ганц та третє місце завоював кінолог державної установи «Петрівська виправна колонія № 49» С. Ястребов з собакою Рой.

З перемогою учасників привітав головний суддя змагань, полковник внутрішньої служби Євген Ленівов, який подякував учасникам змагань та організаторам, а також вручив грамоти, кубки та подарунки переможцям змагань та їхнім вихованцям.


Пропонуємо відеозамальовку про другий день змагань з багатоборства кінологів


Фото з фейсбук сторінки Петрівської виправної колонії


0    992     12.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!