Новини

на попередню сторiнку

У Приютівці придбали трактор "Білорус" з додатковим обладнанням (фото)

У Приютівці придбали трактор

На Кіровоградщині у селищі Приютівка придбали новий трактор "Білорус" з додатковим обладнанням, повідомляють «Олександрійські новини».

Приютівська селищна рада оголосила тендер на закупівлю трактора нового МТЗ «Білорус 320.4» з роторною косаркою КР-1,35 та самоскидним причепом ПТС-2,5У, інформує офіційний сайт Приютівської об'єднаної громади.

Для вказаної закупівлі була запропонована сума 437 тисяч гривень, а у ході електронних торгів, ціна знизилася до 418 тисяч гривень.

Спеціалізована техніка виконана в стандартній комплектації, відповідає державним стандартам та екологічним нормам. Через малі габаритні розміри, трактор МТЗ «Беларус 320.4» підходить для прибирання вузьких вулиць від сміття і снігу, а також для перевезення невеликих вантажів за допомогою причепів. Поряд з цим, новопридбаний трактор стане незамінним в місцях, де застосування великогабаритної техніки недоцільно або неможливо.

Найближчим часом в розпорядженні громади з’явиться ще один трактор — МТЗ «Білорус 82.1» з відвалом ВУМ-2,5-01, роторною косаркою КР-1,65 та самоскидним причепом 2ПТС-4. Нова спецтехніка із додатковим обладнанням використовуватиметься комунальним підприємством «Водолій» для вирішення потреб громади. Зокрема, наявність тракторів з причепами дозволить організувати централізований вивіз твердих побутових відходів в переважній більшості населених пунктів Приютівської об’єднаної територіальної громади.0    472     12.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!