Новини

на попередню сторiнку

Дніпро-Кіровоград оштрафують за забруднення річок, у тому числі Бешка і Інгулець, на 1 мільйон гривень

Дніпро-Кіровоград оштрафують за забруднення річок, у тому числі Бешка і Інгулець, на 1 мільйон гривень

"Дніпро-Кіровоград" оштрафують за забруднення річок, у тому числі Бешка і Інгулець на 1 мільйон гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

За результатами планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград», основним видом діяльності якого є забір, очищення та постачання води по містах: Кропивницький, Світловодськ, Олександрія, Знам'янка та селище Смоліно, встановлено, що Кропивницьким водопровідно-каналізаційні господарства (ВКГ) здійснювався скид недостатньо очищених зворотних вод у річку Інгул, Знам’янським ВКГ – у річку Інгулець, Марто-Іванівським каналізаційним очисним спорудам (КОС) Олександрійським ВКГ – у річку Інгулець, Смолінським ВКГ – у річку Кільтень, Семенівським КОС Олександрійського ВКГ – у річку Бешка, що є порушенням вимог статті 40 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, статей 44, 49, 70 Водного кодексу України, інформує офіційний веб-портал Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області.

За виявлені правопорушення природоохоронного законодавства державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області відповідальних осіб ОКВП «Дніпро-Кіровоград» притягнуто до адміністративної відповідальності. Також розраховані та пред’явлені претензії про відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення річок Інгул, Інгулець, Кільтень, Бешка скидами недостатньо очищених зворотних вод. Загальна сума збитків склала 1027988,67 грн. Даному підприємству направлено претензію для добровільного відшкодування збитків.


0    723     09.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!