Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині завербованому диверсанту оголошено підозру (відео)

На Кіровоградщині завербованому диверсанту оголошено підозру (відео)

На Кіровоградщині завербованому диверсанту оголошено підозру, повідомляють «Олександрійські новини».

За матеріалами Служби безпеки України жителю Кропивницького, завербованого представниками так званої «МГБ ДНР» для проведення розвідувально-диверсійної діяльності на території Кіровоградщини, оголошено підозру в скоєнні злочину, інформує прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Кропивницького з 2017 року неодноразово відвідував близьких родичів на тимчасово окупованій території Донецької області. Під час чергової поїздки у травні 2019 року з чоловіком налагодив контакт представник так званої «МГБ ДНР», який змусив його підписати відповідне зобов’язання про таємну співпрацю.

За завданням ворога чоловік мав влаштуватися на службу до однієї з військових частин, що дислокується на території Кіровоградської області та передавати через своїх родичів інформацію щодо військових об’єктів, де зберігається зброя та боєприпаси.

Проте мешканець Кропивницького не виконав доручення ворожої сторони, оскільки став об’єктом уваги української спецслужби.

Наразі у межах кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України, чоловіку повідомлено про підозру.

Матеріали досудового розслідування слідчими СБУ скеровано до суду.


Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що затримано завербованого так званим «МГБ ДНР» мешканця Кропивницького.


0    561     09.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!