Новини

на попередню сторiнку

Прокуратура викрила експортерів горіхів які заборгували 6 мільйонів гривень

Прокуратура викрила експортерів горіхів які заборгували 6 мільйонів гривень

Кіровоградська прокуратура викрила групу, яка експортуючи товари за кордон, ухилилася від сплати податків до державного бюджету на суму понад 6 мільйонів гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області в рамках розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах припинено діяльність організованої групи з міжнародними зв’язками, які використовували підприємства-нерезиденти, з ознаками фіктивності та «офшорні зони».

Вказана група осіб здійснювала експорт горіхів волоських до Туреччини, Іраку, Єгипту, Мексики, Іспанії та інших країн по заниженим цінам, без відображення проведених операцій у податковому та бухгалтерському обліках надаючи до контролюючих органів, для перетину митного кордону, підроблені пакети документів, в тому числі й сертифікати походження товарів, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Виторг в іноземній валюті від експорту приховувалася, офіційно до України не поверталась. Загальний обсяг операцій по суб’єктам господарювання, які входили до «центру мінімізації митних платежів», минулого року перевищив 43 мільйони гривень.

Лише за попередніми підрахунками, у результаті протиправної діяльності при експорті товарів, до бюджету не сплачено податок на доходи фізичних осіб на суму понад 6 мільйонів гривень. 

В результаті проведених у членів групи обшуків вилучено різноманітні печатки, бланки міжнародних товарно-транспортних накладних, грошові кошти, а також чорнові записи діяльності та комп’ютерна техніка. Наразі сторона обвинувачення звернулась до суду щодо накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування триває, яке здійснюється співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.

Фото "Pixabay"
0    319     09.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!