Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому поліцейські викрили 3 факти незаконної реалізації алкоголю

У Кропивницькому поліцейські викрили 3 факти незаконної реалізації алкоголю

У Кропивницькому поліцейські викрили 3 факти незаконної реалізації алкоголю, повідомляють «Олександрійські новини».

До Кропивницького відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що в одному з мікрорайонів обласного центру проводиться торгівля алкогольними напоями без відповідних документів. За вказаною адресою було направлено дільничних офіцерів поліції та працівників роти поліції особливого призначення. Інформація знайшла своє підтвердження. Про це повідомила прес-служба Кропивницького відділу поліції Кіровоградської області.

У результаті вжитих заходів поліцейськими викрито 3 факти реалізації алкогольних напоїв із порушенням вимог чинного законодавства.

За ними складено адміністративні протоколи за частиною 1 статті 156 Кодекс України про адміністративні правопорушення - порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Також складено 2 протоколи за статті 164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності та в одному з випадків – за статті 176 - виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

Санкціями статей передбачено покарання у вигляді накладення різного розміру штрафів із конфіскацією продукції.

В цілому за фактами задокументованих порушень поліцейськими вилучено близько 50 літрів спиртовмісної рідини сумнівної якості.

Фото Національної поліції0    235     09.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!