Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині змагаються кінологи чотирьох областей України (відео, фото)

На Кіровоградщині змагаються кінологи чотирьох областей України (відео, фото)

На Кіровоградщині, на базі Петрівської колонії № 49, розпочались змагання з багатоборства кінологічних установ Південного міжрегіонального управління, повідомляють «Олександрійські новини», журналісти яких побували на змаганнях.

У змаганнях бере участь близько 20 учасників з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Всі учасники привезли на змагання собак, що проходять разом із кінологами службу та виконують завдання з охорони та упередження правопорушень.

До складу журі запросили професійних кінологів Кіровоградщини, інструкторів служб собаківництва, керівників та спеціалістів кінологічних служб з різних областей України.

Важливість проведення таких змагань та їх мету прокоментував «Олександрійським новинам» керівник змагань, полковник внутрішньої служби Євген Ленівов.


У перший день змагань собаки демонструють навички спілкування із кінологом та точність виконання голосових і жестових команд. Ще одним з видів змагання став пошук предметів схованих на обмеженій території, за запахом.

На думку Тетяни Мельник, інструктора клубу службового собаківництва Товариства сприяння оборони України, найважливіша риса успішного кінолога — це невтомна праця над вихованням чотирилапого друга.


Другий етап проходитиме завтра, 9 серпня. Далі ми пропонуємо невелику відеострічку і фотоальбом із першого дня змагань.0    1327     08.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!