Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії міська влада підтримує учасників АТО і ООС та членів їх сімей

В Олександрії міська влада підтримує учасників АТО і ООС та членів їх сімей

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, міська влада підтримує учасників АТО і ООС та членів їх сімей, повідомляють «Олександрійські новини».

У місті діє міська комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів їх сімей та родин загиблих, інформує міська рада

Про хід її реалізації було поінформовано членів громадської ради на засіданні, що відбулося 7 серпня.

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 688 учасників АТО та ООС. Із них: 22 особи з інвалідністю внаслідок війни; 27 членів сімей загиблих; 5 учасників війни з числа учасників АТО, ООС та 1 постраждалий учасник Революції Гідності.

Усі вони користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та отримують допомогу за рахунок державного, обласного та міського бюджетів.

У рамках програми в бюджеті міста на виплати пораненим учасникам АТО і ООС передбачено 100 тисяч гривень. У цьому році двоє поранених отримали матеріальну допомогу з міського та обласного бюджетів.

На обліку для одержання путівок на санаторно-курортне лікування перебуває 18 учасників АТО та ООС. Оздоровлення пройшли двоє осіб. До кінця року планується продовжити забезпечення даних категорій путівками до санаторіїв.

Три сім’ї учасників АТО влітку направлено на відпочинок до Азовського моря.

Оздоровленням охоплено 149 дітей учасників бойових дій.

На квартирному обліку перебуває 75 учасників АТО та ООС, які потребують поліпшення житлових умов. Із 2015 року чотирьом особам міська влада надала квартири за рахунок вільного житла, четверо – отримали кошти із державного бюджету на придбання житла.

Крім того, забезпечується професійна адаптація учасників антитерористичної операції, які мають можливість навчатися в автошколі.

0    409     07.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!