Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у побуті (фото)

В Олександрії рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у побуті (фото)

В Олександрії рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у побуті, повідомляють «Олександрійські новини».

Олександрійські рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки

Фахівці Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області постійно нагадують жителям Кіровоградщини про необхідність повсякчасного дотримання правил пожежної безпеки у побуті. У літню спеку профілактична робота значно посилюється у зв'язку з впливом природних факторів, які сприяють виникненню займань як на відкритих територіях, так і в оселях громадян, — інформують у прес-службі У ДСНС в області.

7 серпня фахівці Олександрійського міськрайонного відділу У ДСНС в області здійснили відпрацювання житлового сектора мікрорайону Перемога міста Олександрія. Особливо рятувальники наголошували на забороні випалювання післяжнивних залишків та відповідальності за такі дії. Також нагадали про негативні наслідки необережного поводження з відкритим вогнем, коли люди спалюють сміття на подвір’ях, створюючи загрозу займання господарських та житлових будівель. Статистика, яку привели як приклад співробітники У ДСНС, жителям Олександрії, красномовно свідчить про те, як пожежі забирають людські життя і завдають шкоди майну. Окремо під час спілкування з працівниками служби з надзвичайних ситуацій було зроблено акцент на безпеці дітей, у яких саме зараз канікули і дуже багато вільного часу для небезпечних витівок.

Крім того, фахівці Служби порятунку розповіли місцевим жителям про те, як необхідно поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів Другої світової війни. Так, ні в якому разі не можна брати їх в руки, переміщувати, розбирати або кидати у вогонь. Потрібно відійти на безпечну відстань і негайно зателефонувати на «101».

Під час роз’яснювальної роботи також було розповсюджено листівки застерігаючого змісту.

Фото У ДСНС

0    314     07.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!