Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії заборгували зарплати на 5,5 мільйона гривень

В Олександрії заборгували зарплати на 5,5 мільйона гривень

На Кіровоградщині, у місті Олександрії, заборгували зарплати на 5,5 мільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Головне управління статистики у Кіровоградській області оприлюднило статистичну інформацію по соціально-економічному становищу Олександрії у січні-червні поточного року наступного змісту:

Населення

На 1 червня на території міськради проживало 88,2 тисячі осіб. У січні-травні чисельність населення скоротилася на 482 особи.

Оплата праці

На 1 липня загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) становила 5,5 мільйона гривень або 38,7% загальної суми боргу по області.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на початок липня становила 2,3 мільйона гривень або 41,2% загальної суми боргу по місту.

Промисловість

У січні-червні підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1108,6 мільйона гривень, що становило 7,1% загального обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 12,4 тисячі гривень.

Ринок праці

Данні по місту Олександрії та Олександрійському району. За даними обласного центру зайнятості, кількість безробітних, зареєстрованих в міськрайонному центрі зайнятості, на кінець червня становила 1488 осіб.

Фото "Pixabay"
0    550     07.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!