Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі проведено конкурс з перевезення пасажирів

В Олександрійському районі проведено конкурс з перевезення пасажирів

На Кіровоградщині в Олександрійському районі проведено конкурс з перевезення пасажирів повідомляють «Олександрійські новини».

6 серпня в Олександрійській районній державній адміністрації проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), інформують на сайті Олександрійської районної державної адміністрації.

За підсумками проведеного засідання конкурсний комітет вирішив рекомендувати організатору перевезень:

1) визнати переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), на об’єктах конкурсу № 1 «Олександрія – Березівка» та № 2 «Олександрія – Бандурівка» ФОП Прокопенко Р.Г.

2) укласти договори на перевезення пасажирів з ФОП Прокопенко Р.Г. на об’єктах конкурсу № 1 та № 5 строком на 1 рік.

3) визнати таким, що не відбувся, конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), на об’єкті конкурсу № 3  «Олександрія – Косівка».

Фото з сайту ОРДА


0    487     07.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!