Новини

на попередню сторiнку

Тариф на воду в Олександрії зросте, через 25-30% подорожчання електрики

Тариф на воду в Олександрії зросте, через 25-30% подорожчання електрики

Ціна зросте з 1 серпня

Вартість послуг з водопостачання та водовідведення на Кіровоградщині може зрости мінімум на 5%, а подорожчання спричинить зростання на 25-30%, тарифу на воду, повідомляють «Олександрійські новини».

Підвищені тарифи отримає і “Дніпро — Кіровоград”, що надає послуги споживачам зі Світловодська, Олександрії, Знам'янки, Кропивницького та селища Смоліне Маловисківського району.

Коментуючи імовірне підвищення, генеральний директор підприємства Роман Ілик повідомив: «У червні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановила для ОКВП «Дніпро — Кіровоград» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік, які почали діяти з липня. У цьому ж місяці Нацкомісія прийняла ще одне рішення, яким встановила додаткову вартість передачі електричної енергії для енергоринку. Тепер постачальні організації електроенергії, які купують її на ринку та продають споживачам, зобов'язані цю різницю додати до вартості електроенергії».

Крім того, протягом півроку відбувся незначний приріст — в межах десяти відсотків — самої вартості електроенергії. Як наслідок всі водоканали потрапили в ситуацію, коли з 1 серпня її вартість для них зросте на 25-30 відсотків. Це надзвичайно негативно вплине на фінансово-економічний стан цих підприємств, оскільки вони не мають коштів для сплати приросту вартості електроенергії енергопостачальним організаціям.

«Якщо більше, ніж на п'ять відсотків зростає складова тарифу на водопостачання чи водовідведення,  водоканал повинен готувати пакет документів на коригування тарифу в плановому періоді, що ми зараз і робимо. Ці матеріали плануємо до кінця тижня оприлюднити для громадських обговорень» - зазначив у коментарі керівник водопровідно-каналізаційного господарства області.


0    977     06.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!