Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині стягнуто понад 118 мільйонів гривень аліментів

На Кіровоградщині стягнуто понад 118 мільйонів гривень аліментів

На Кіровоградщині стягнуто понад 118 мільйонів гривень аліментів, повідомляють «Олександрійські новини».

19 688 дітей на Кіровоградщини отримали свої законні аліменти. Далеко не у всіх випадках батьки готові добровільно надавати фінансову підтримку своїм дітям. Доводиться нагадувати про їх батьківські обов’язки в примусовому порядку, зазначають, інформують на сайті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Зокрема нещодавно один із мешканців Кропивницького позбувся власної автівки, оскільки заборгував кошти на утримання власної доньки Анастасії.

Сума боргу в чоловіка вже перевищила 48 тисяч гривень. Сплачувати кошти він не поспішав, тому довелося накласти арешт на його автомобіль. У результаті його колишня дружина погодилася забрати автівку собі в рахунок часткового погашення боргу. 

Нагадаємо: на Кіровоградщині понад 20 тисяч мешканців повинні сплачувати аліменти. Щоб нагадати злісним боржникам про їх батьківські обов’язки, державні виконавці арештовують їх майно з метою подальшої реалізації на аукціоні, а також обмежують їх у праві виїздити за кордон, керувати автівками, користуватися зброєю і полювати.0    238     06.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!