Новини

на попередню сторiнку

«Маріуполь» – «Олександрія» – 2:1

Матч другого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2019/2020 ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 2:1, повідомляють «Олександрійські новини».

Обидві команди програли стартові матчі 29 Чемпіонату України. «Олександрія» поступилася чемпіону України – «Шахтарю», а «Маріуполь» – дебютанту Прем’єр-Ліги, ковалівському «Колосу».

Гра в Маріуполі розпочалася під диктовку господарів поля, які заволоділи ігровою та територіальною перевагою, але до результативних завершальних ударів справа не доходила, інформує офіційний сайт футбольного клуба «Олександрія».

Перший тайм емоцій не викликав.

Схоже, футболісти обох команд вирішили надолужити прогалини першого тайму. Початок другого тайму запам’ятається нам обопільними ударами по воротах.

Футболісти забули про гру в центрі поля, і подають м’яч прямо у штрафний майданчик суперника – небезпечних моментів більшає й більшає.

За грубу гру проти Валерія Федорчука на думку арбітра матчу Юрія Можаровського призначено пенальті у ворота Юрія Паньківа. «Маріуполь» відкриває рахунок у поєдинку – 1:0.

На 83 хвилині завдяки індивідуальній майстерності Владислава Вакули приазовці збільшують рахунок у матчі – Вакула на високій швидкості відривається від захисників нашої команди, і забиває другий м’яч у ворота «Олександрії».

На останній доданій хвилині олександрійці забивають гол престижу. Пройшла навісна передача з лівого флангу, і головою її замикає Артем Сітало – 2:1.

Як не прикро, старань Артема виявилось замало, щоби здобути бодай нічийний результат.