Новини

на попередню сторiнку

У Головківці відсвяткували день села (фото)

У Головківці відсвяткували день села (фото)

На Кіровоградщині у селі Головківка Олександрійського району відсвяткували день села, повідомляють «Олександрійські новини».

Щорічно за традицією, в першу п’ятницю серпня, мешканці села Головківка відзначають День села, інформує офіційний сайт Приютівської громади.

Свято розпочалось з розваг для дітей, де для наймолодших гостей цьогорічного свята організатори підготували цікаві конкурси, зону дитячої творчості, зону дитячих розваг з батутами, атракціонами, каруселями, гірками та інше.

Урочиста частина заходу відбулась на стадіоні «ГОЛовківський», де зібралось чимало мешканців та гостей села. 

Після вітальних слів розпочалась урочиста церемонія нагородження — за особистий вагомий внесок у розвиток села, активну участь у житті громади, за особистий вагомий внесок у духовний розвиток жителів села, добрі справи, за сумлінну працю, високий педагогічний професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей. Зокрема, особливими подарунками відзначили господарів найквітучих садиб, дворів зразкового порядку, володарів найкреативніших парканів та інше.

Пісенними виступами та концетною програмою розважали присутніх від інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро» Кіровоградської обласної філармонії. Саме цей колектив створював та дарував гарний настрій усім присутнім. Поряд з цим, глядачі мали змогу насолодитися показовим виступом вихованців спортивного клубу «СПАРТа – 17».

Фото з сайту Приютівської ОТГ


0    1024     05.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!